Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led körte égő,
Inesa Led körte E14 4W, 45mm fejátmérő, 40W izzó helyett. 320 Lumen, 45mm, 3000K meleg fény! E14 foglalat. Nem vibrál a fénye!
| Cikkszám | LLK4W45MMNFE1460301K3000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 4W |
| Fényáram | 320 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 24 hónap |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led mini körte Led 4W, 350 lumen, 3000 kelvin, meleg fény, E14 foglalattal. Az összes kisméretű csillárba megfelel, 45mm fejátmérő! Ez az AP házas körte Led megfelel egy hagyományos 40 Wattos hagyományos izzónak! 30.000 óra élettartam! A ledek nem zavaróak, mert nem látszanak. Ez nem körte Led izzó, hiszen nincs benne izzó szál! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibrálós fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 4307 db |
262 Ft + ÁFA (333 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
